Nasi przyjaciele

(Ps 34, 7)

Wspólnota Kairos zaprasza na


MSZĘ ŚWIĘTĄ Z MODLITWĄ O UZDROWIENIE


w każdy trzeci czwartek miesiąca
o godz. 18.00

Gdzie:Kościół p.w. Niepokalanego Serca Maryi ul.ks. St. Suchowolca 27, Dojlidy, Białystok"Oto biedak zawołał, a Pan go usłyszał, i wybawił ze wszystkich ucisków"

(Ps 34, 7)

Wspólnota Kairos zaprasza na spotkanie

POGOTOWIA DUCHOWEGO

w czwartek 5 stycznia
w godz. 19.00-21.00.
Będzie możliwość skorzystania z modlitwy wstawienniczej, rozmowy duchowej lub sakramentu pokuty.
Gdzie: Dom Parafialny ul.ks. St. Suchowolca 27, Dojlidy, Białystok

Informacje szegółowe
Opis

Białostocka Szkoła Nowej Ewangelizacji zaprasza na rekolekcje Uzdrowienia Wewnętrznego poprowadzone przez ks. Kamila Dąbrowskiego.

Zapraszamy na rekolekcje, które pomogą Ci przejść drogę od poczucia bezsilności, bólu, beznadziei do uzdrowienia. Będzie to przejście do uwielbienia Boga i do dziękczynienia, do nowej rzeczywistości życia, nowej perspektywy i zaangażowania. W trakcie rekolekcji uczestnicy są zapraszani do głębszej relacji z Bogiem, który jest najlepszym lekarzem serc. Będzie to czas przepełniony modlitwą oraz konferencjami pomagającymi doświadczyć wewnętrznego uzdrowienia w Jezusie Chrystusie. Rekolkecje poprowadzi ks. Kamil Dąbrowski dyrektor Białostockiej Szkoły Nowej Ewangelizacji św. Filipa Nereusza.

Koszt: 60 zł, potwierdzeniem uczestnictwa jest po ukończonym procesie rejestracji, wpłacenie zaliczki minimum 30 zł, w razie rezygancji zaliczka nie jest zwaracana. 

Zapisy: przez stronę www.rekolekcje.bialystoki.pl,  ale także udzielamy informacji telefonicznie pod numerem telefonu 501 204 476.

Termin: 17.04.2021 JEDEN DZIEŃ, 9:00-19:00

Miejsce: Oratorium o. Pio, dolny kościół Parafia Zmartwychwstania Pańskiego Białystok; kawa+ herbata+ ciastka + OBIAD.

Warunkiem uczestnictwa w rekolekcjach, jest wcześniejsze przeżycie rekolekcji ewangelizacyjnych (Kurs Nowe Życie, Seminarium Odnowy Wiary lub inne), oraz ukończone 18 lat.

 

Świadectwa Uczestników z poprzednich edycji rekolekcji:

Na rekolekcjach Uzdrowienia Wewnętrznego Bóg bardzo mocno dotykał mego serca miłością. Otwierał ranę serca z przeszłości, aby goić ją swoim balsamem. Na tych rekolekcjach podjęłam decyzję dotyczącą zmiany w moim życiu. Bóg już od bardzo dawna przygotowywał mnie do tej decyzji. TO NIE CZAS GOI RANY, RANY LECZY BÓG. Chwała Panu, za ten piękny czas i za wszystkich ludzi, których postawił przy mnie w tych dniach.
Ania, lat 45

Na rekolekcjach Uzdrowienia Wewnętrznego Pan Jezus bardzo mocno pokazał mi jak dużo ma jeszcze do zrobienia z moją duszą. Wiele ran, nieprzebaczenie, spowodowało wewnętrzne zamykanie się na inne osoby. Teraz wiem, że emocje, które tłumiłam w sobie spowodowały, że zamknęłam się w sobie. Dziękuję Panu Bogu, że otworzył korek mojej duszy, z której zaczęły wychodzić nieczystości. Dziękuję Ci Panie za ten czas i wszystkie osoby, które postawiłeś na mojej drodze.
Wioletta, lat 43

Na rekolekcjach Uzdrowienia Wewnętrznego w Hermanówce Bóg sprawił, że poczułem spokój w sercu, oraz dał mi poczucie bezpieczeństwa. Uświadomiłem sobie, że nie muszę obawiać się o swoją przyszłość, ani gryźć się swoją przeszłością. Dlaczego? Ponieważ ze mną jest mój Pan, Bóg mój. Wszędzie gdziekolwiek pójdę, w moich czynach, sukcesach i porażkach, jak w dzień tak i w nocy. Dał mi wszystko czego mi w życiu potrzeba i wie co jest dla mnie dobre. Jezu Ufam Tobie!
Kamil, lat 29

Na rekolekcjach Uzdrowienia Wewnętrznego Jezus odblokował we mnie uczucia „negatywne” często spychane, chowane. W moim przypadku zacząłem odczuwać wstręt i obrzydzenie do grzechów, które popełniałem. Myślę, że staną się dla mnie bardzo ważnym narzędziem w sytuacjach pokus i kryzysów, oraz pomogą mi unikać grzechów w przyszłości. Chwała Panu.
Leszek, lat 53

Rejestrując się podajesz dane niezbędne do realizacji rekolekcji.

  • Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych celem publikacji w mediach

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci wizerunku na współnej fotografii i/lub transmisji w telewizji izydor.tv, w celu rozpowszechniania w mediach na następujących polach eksploatacji: (media społecznościowe, strona internetowa chcejezusa.pl, izydor.tv z ewentualnym zestawieniem z wizerunkami innych osób) przez CHCE w okresie 10 lat od udostępnienia, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 z zm.)Oświadczam, że zrzekam się dodatkowego wynagrodzenia z powyższego tytułu.

  • Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną przez CHRZEŚCIJAŃSKIE CENTRUM EWANGELIZACJI zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 12004z zm.)