Nasi przyjaciele

"Oto biedak zawołał, a Pan go usłyszał, i wybawił ze wszystkich ucisków"

(Ps 34, 7)

Wspólnota Kairos zaprasza na spotkanie

POGOTOWIA DUCHOWEGO

w czwartek 2 grudnia
w godz. 19.00-21.00.
Będzie możliwość skorzystania z modlitwy wstawienniczej, rozmowy duchowej lub sakramentu pokuty.
Gdzie: Dom Parafialny ul.ks. St. Suchowolca 27, Dojlidy, Białystok

(Ps 34, 7)

Wspólnota Kairos zaprasza na


MSZĘ ŚWIĘTĄ Z MODLITWĄ O UZDROWIENIE


w każdy trzeci czwartek miesiąca
o godz. 18.00

Gdzie:Kościół p.w. Niepokalanego Serca Maryi ul.ks. St. Suchowolca 27, Dojlidy, BiałystokInformacje szegółowe
Opis

Rekolekcje Małżeńskie: jest to zaproszenie dla wszystkich par małżeńskich, które chcą odnowić i pogłębić więź między sobą i Bogiem.
Zapraszamy każde małżeństwo-bez względu na staż małżeński-małżeństwa dobre i te, które myślą o rozwodzie lub separacji, małżeństwa zaangażowane w życie Kościoła i niezaangażowane, po prostu wszystkie, które mają dobrą wolę ze sobą szczerze porozmawiać i oprzeć swój związek na Bogu Jemu oddając pierwsze miejsce. Rekolekcje poprowadzi ks. Kamil Dąbrowski, Iza i Bartek Kostro, Ela i Waldek Okulus.

  • rekolekcje mają na celu pogłębienie więzi małżeńskiej, pomoc w lepszym i głębszym zrozumieniu się nawzajem męża i żony,
  • stwarzają okazję do odnowienia i pogłębienia wspólnoty dwojga ludzi ze sobą i z Bogiem.
  • rekolekcje będą zaproszeniem do dialogu, który prowadzi do wzrostu wzajemnego zaufania i głębszego wzajemnego poznania.

Ofiara: na potrzeby organizacji rekolekcji  (80 zł) ZA PARĘ obejmuje obiad i kolację w sobotę oraz kawa, herbata i ciastka w trakcie trwania całych rekolekcji.
Początek:  sobota 17.10.2020 RECEPRCJA RUSZA 8:30, pierwszy punkt programu 9:00 Centrum Wystawienniczo-Konferencyjne ul. Kościelna 1A Białystok.
Czas trwania rekolekcji: sobota – zakończenie około 20:00,  niedziela – od 8:30 do 13:00

W trakcie rekolekcji będzie zbierana DOBROWOLNA OFIARA NA DZIEŁO EWANGELIZACJI.
Prosimy zabrać ze sobą: Biblię (Stary i Nowy Testament), długopis, notatnik

REKOLEKCJE SĄ CAŁOŚCIĄ, DLATEGO ZAPRASZAMY DO ZAREZERWOWANIA SOBIE CAŁEGO WEEKENDU
I BYCIA NA REKOLEKCJACH OD POCZĄTKU DO KOŃCA .
Są to rekolekcje dochodzone, bez noclegu.

OGRANICZOLA LICZBA UCZESTNIKÓW-REKOLEKCJE DLA 30 PAR. w recepcji zostaną państwo poproszeni o podpisanie OŚWIADCZENIA (obecnie standardowego, że: nie są państwo na kwarantanie itd.), prosimy o zabranie ze sobą MASECZKI, aby wszyscy czuli się na rekolekcjach bezpiecznie.

Uwaga! na te rekolekcje rejestrujemy się parami -tzn. klikając "zarejestruj się" będziesz miał możliwość odrazu zapisać 2 osoby.

Wymagana jest minimum zaliczka w wysokości 30 PLN za parę,
którą należy wpłacić po otrzymaniu informacji o zarejestrowaniu na rekolekcje. Dopiero wpłacenie zaliczki jest potwierdzeniem uczestnictwa w rekolekcjach.

UWAGA:
W przypadku rezygnacji z rekolekcji wpłacona ofiara nie jest zwracana
pozostałą kwotę 50 zł należy uiścić w dniu rozpoczęcia rekolekcji w Recepcji
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt e-mail.

Rejestrując się podajesz dane niezbędne do realizacji rekolekcji.

  • Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych celem publikacji w mediach

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci wizerunku na współnej fotografii i/lub transmisji w telewizji izydor.tv, w celu rozpowszechniania w mediach na następujących polach eksploatacji: (media społecznościowe, strona internetowa chcejezusa.pl, izydor.tv z ewentualnym zestawieniem z wizerunkami innych osób) przez CHCE w okresie 10 lat od udostępnienia, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 z zm.)Oświadczam, że zrzekam się dodatkowego wynagrodzenia z powyższego tytułu.

  • Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną przez CHRZEŚCIJAŃSKIE CENTRUM EWANGELIZACJI zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 12004z zm.)