Nasi przyjaciele
Informacje szegółowe
Opis

Rekolekcje mają na celu pomóc ludziom głęboko doświadczyć Boga i Jego miłosiernej łaski. W czasie tych dni uczestnicy będą mogli nauczyć się jak wejść i zamieszkać głęboko w Jego Chwalebnej obecności poprzez uwielbienie, liturgię oraz życie modlitwy. Na tych rekolekcjach poświęcimy również czas, aby modlić się o uzdrowienie fizyczne i wewnętrzne, uwielbiać, oraz umacniać naszą posługę obecnością Jezusa w Najświętszej Eucharystii.

Recepcja rekolekcji będzie czynna od godziny 7.30

Rekolekcje rozpoczynają się w piątek o godzinie 9.00

Koszt rekolekcji: 100zł od osoby

Dzień rekolekcyjny zaczyna się o 9.00 i kończy się każdego dnia ok. godz. 17.30, zaś każdego wieczoru w różnych parafiach odbędzie spotkanie modlitewne z modlitwą o uzdrowienie.
Wyżywienie podczas rekolekcji: można zamówić na etapie rejestracji posiłki (3 obiady), koszt 40zł.

Uwaga: wniesiona opłata nie podlega zwrotowi.
W rekolekcjach nie mogą uczestniczyć osoby poniżej 16 roku życia.
Jeżeli jesteś osobą niepełnoletnią musisz dostarczyć do recepcji rekolekcji podpisane przez rodziców lub opiekunów prawnych oświadczenie rodzica.


Prosimy o skorzystanie z sakramentu pokuty przed rekolekcjami, gdyż podczas trwania rekolekcji nie będzie możliwości skorzystania z tego sakramentu.

Prosimy, aby zabrali Państwo na rekolekcje dowód osobisty,
gdyż tylko wtedy w recepcji będzie można odebrać identyfikator rekolekcyjny.

Informujemy wszystkich uczestników rekolekcji że:
- nie ma numeracji miejsc
- nie rezerwujemy miejsc innym - zajmujemy je tylko dla siebie.


Rejestracja na rekolekcje jest tylko i wyłącznie internetowa.
Noclegi: Jeśli jest potrzeba Internat Zespołu Szkół Rolniczych posiada 100 miejsc noclegowych - 30 zł/doba. Rezerwacja pod numerem: 85 741 15 96 lub 85 741 10 76

Damian Stayne nie pobiera opłat za prowadzenie Rekolekcji. W związku z tym, że Jego wspólnota utrzymuje się z dobrowolnych ofiar, podczas spotkań będzie możliwość złożenie takiej ofiary na życie i posługę wspólnoty Cor et Lumen Christi.


Czas wygenerowania strony: 0.10329700s