Nasi przyjaciele
Informacje szegółowe
Opis

Jeżeli chcesz lepiej poznać, bardziej pokochać i wierniej głosić Jezusa Chrystusa nie przechodź biernie obok tej propozycji. Dzięki świadectwu czterech Ewangelistów: Mateusza, Marka, Łukasza i Jana, odkryjesz głębię poszczególnych Ewangelii. Ukazują one w pełni osobę Jezusa i prowadzą do poznania Jego samego i do osobistego spotkania się z Nim.

Warunki uczestnictwa:

UWAGA: ZMIANA GODZINY ROZPOCZĘCIA, RECEPCJA STARTUJE 18:00 , JEŚLI NIE ZAREJESTROWALEŚ SIĘ A CHCESZ UCZESTNICZYĆ-PRZYJEDŹ :)
– kurs przeznaczony dla osób pełnoletnich
– uczestnictwo w kursach:Nowe Życie + EMAUS
– min. 3-miesieczna przerwa pomiędzy kursami
– uczestnictwo w katolickiej wspólnocie formacyjnej , zgoda Pasterza tej wspólnoty

  • Miejsce: Dom Rekolekcyjny, Hermanówka 2
  • Ofiara na pokrycie kosztów uczestnictwa: 230 PLN (kurs z noclegiem; zapewnione wyżywienie; kawa, herbata, ciastka – w trakcie trwania całego Kursu)
  • Termin: 20-23.06.2019
  • Początek: recepcja od 18:00, o 19:00 kolacja i dalsza część rekolekcji ( w dniu rozpoczęcia jest wspólna Eucharystia)
  • Prosimy zabrać ze sobą: Biblię (Stary i Nowy Testament), długopis, notatnik. 

 

Zaliczkę w wysokości 50 PLN, (lub całą kwotę ofiary) należy wpłacić dopiero po otrzymaniu od nas wiadomości o zarejestrowaniu na Kurs. W przypadku rezygnacji z uczestnictwa zaliczka nie jest zwracana.

W przypadku zapłacenia zaliczki, pozostałą kwotę (180 zł) należy uiścić w dniu rozpoczęcia kursu w recepcji.

Koszt wypożyczenia poszewki w domu rekolekcyjnym to 20 zł-płatne już na miejscu. Dlatego informujemy, że można zabrać swój śpiwór, lub swoje poszewki-pościel jest dostępna w łóżku bezpłatnie.

KURS JEST CAŁOŚCIĄ, ZAPRASZAMY DO ZAREZERWOWANIA SOBIE CAŁEGO POTRZEBNEGO CZASU, ABY PRZEŻYĆ GO OD POCZĄTKU DO KOŃCA! :)

 

Rejestrując się podajesz dane niezbędne do realizacji rekolekcji.

  • Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych celem publikacji w mediach

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci wizerunku na współnej fotografii i/lub transmisji w telewizji izydor.tv, w celu rozpowszechniania w mediach na następujących polach eksploatacji: (media społecznościowe, strona internetowa chcejezusa.pl, izydor.tv z ewentualnym zestawieniem z wizerunkami innych osób) przez CHCE w okresie 10 lat od udostępnienia, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 z zm.)Oświadczam, że zrzekam się dodatkowego wynagrodzenia z powyższego tytułu.

  • Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną przez CHRZEŚCIJAŃSKIE CENTRUM EWANGELIZACJI zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)