Nasi przyjaciele

"Oto biedak zawołał, a Pan go usłyszał, i wybawił ze wszystkich ucisków"

(Ps 34, 7)

Wspólnota Kairos zaprasza na spotkanie

POGOTOWIA DUCHOWEGO

w każdy pierwszy czwartek miesiąca
w godz. 19.00-22.00.
Będzie możliwość skorzystania z modlitwy wstawienniczej, rozmowy duchowej lub sakramentu pokuty.
Przez całe spotkanie będzie adoracja Najświętszego Sakramentu.
Gdzie: Dom Parafialny ul.ks. St. Suchowolca 27, Dojlidy, Białystok

Informacje szegółowe
Opis

Uwaga: ZMIANA MIEJSCA REKOLEKCJI

Peter Herbeck jest Wiceprezesem oraz Dyrektorem Misji dla Renewal Ministries. Razem z Ralphem Martinem i siostrą Ann Shields, którą gościliśmy 2 lata temu  prowadzą wiele misji na całym świecie ewangelizując i szkoląc na całym świecie. Nadzoruje także pracę zespołów świeckich misjonarzy z całego świata, którzy przygotowują księży, biskupów i świeckich wiernych do odpowiedzi na wezwanie Świętego Jana Pawła II do Nowej Ewangelizacji. Przez ostatnie 30 lat podróżował po Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Afryce i Zachodniej Europie wspierając i szkoląc lokalne wspólnoty do ogłaszania Dobrej Nowiny o Jezusie Chrystusie i posługi charyzmatami. Peter jest też współprowadzącym programu telewizyjnego “Choices We Face” emitowanego oraz w tygodniu oraz gospodarzem codziennego programu radiowego “Fire on the Earth”. Jest też współprowadzącym popularnego programu telewizyjnego “Crossing the Goal” emitowanego raz w tygodniu w EWTN (Eternal Word Television Network, Globalna Katolicka Stacja Telewizyjna).
Debbie Herbeck prowadzi konferencje i rekolekcje na temat wzrostu duchowego, uczniostwa oraz jej własnej drogi od Judaizmu do Kościoła Katolickiego. Przez ostatnie trzydzieści lat brała udział szczególnie w posłudze skierowanej do kobiet i młodzieży. Debbie jest też założycielką i liderką ruchu Be Love Revolution, mającego na celu pomoc młodym kobietom doświadczyć Bożej miłości i dzielić się nią z innymi. Debbie jest dyrektorem Pine Hills Girls Camp. Poszerzając działania Renewal Ministries pomaga prowadzić i.d.9:16 (wspólnota), której celem jest wspieranie młodych katolików na ich drodze uczniostwa.
Debbie i Peter mają czworo dzieci i czworo wnucząt. Mieszkają w Ann Arbor, Michigan.

Tematyka tych rekolekcji będzie dotyczyła tego jak żyć w wolności, radości łasce i mocy Ducha Świętego. Pragniemy skorzystać z ogromnego doświadczenia Petera i Debbie Herbeck, aby podzielili się i uczyli nas jak doświadczyć jeszcze większej wolności w Chrystusie, jak przyjąć więcej Jego Łaski i Mocy oraz jak rozpoznać misję do której Bóg powołuje nas w naszym życiu oraz jak rozpoznać i posługiwać charyzmatami Ducha Sw.  Jesteśmy przekonani, że ich bogate doświadczenie ewangelizacji oraz posługi w mocy Ducha Świętego przez ostatnich kilkadziesiąt lat przyczyni się do wzbogacenia i wyposażenia do posługi ans wszystkich.


W czasie konferencji będzie zaplanowana posługa prorocka tzw. Pokoje Prorocze, gdzie uczestnicy będą mogli zapisać się na wyznaczone godziny do indywidualnej modlitwy, podczas której osoby posługujące od lat we wspólnotach katolickich z rozpoznanym charyzmatem proroctwa (1 Kor 12,s4-6.10)  będą modliły się o indywidualne słowa zachęty oraz przyjęcia w wierze tego Duch Święty ważnego i cennego chciałby powiedzieć do Ciebie indywidualnie w tym czasie.

Oficjalna strona rekolekcji:
http://www.budujemyludzi.pl/herbeck/
Recepcja rekolekcji będzie czynna od godziny 17.00

Rekolekcje rozpoczynają się w piątek o godzinie 17.00

Ofiara na pokrycie kosztów 130zł od osoby.
Wyżywienie: można zamówić na etapie rejestracji posiłki (obiad i dwie kolacje), koszt 35zł od zestawu.

Uwaga: wniesiona opłata nie podlega zwrotowi.

Prosimy o skorzystanie z sakramentu pokuty przed rekolekcjami, gdyż podczas trwania rekolekcji nie będzie możliwości skorzystania z tego sakramentu.

Prosimy, aby zabrali Państwo na rekolekcje dowód osobisty,
gdyż tylko wtedy w recepcji będzie można odebrać identyfikator rekolekcyjny.

Informujemy wszystkich uczestników rekolekcji że:
-nie ma numeracji miejsc
-nie rezerwujemy miejsc innym-zajmujemy je tylko dla siebie. 


Rejestracja na rekolekcje jest tylko i wyłącznie internetowa.
Noclegi uczestnicy spoza Białegostoku organizują we własnym zakresie.