Nasi przyjaciele

(Ps 34, 7)

Wspólnota Kairos zaprasza na


MSZĘ ŚWIĘTĄ Z MODLITWĄ O UZDROWIENIE


w każdy trzeci czwartek miesiąca
o godz. 18.00

Gdzie:Kościół p.w. Niepokalanego Serca Maryi ul.ks. St. Suchowolca 27, Dojlidy, Białystok"Oto biedak zawołał, a Pan go usłyszał, i wybawił ze wszystkich ucisków"

(Ps 34, 7)

Wspólnota Kairos zaprasza na spotkanie

POGOTOWIA DUCHOWEGO

w czwartek 3 lutego
w godz. 19.00-21.00.
Będzie możliwość skorzystania z modlitwy wstawienniczej, rozmowy duchowej lub sakramentu pokuty.
Gdzie: Dom Parafialny ul.ks. St. Suchowolca 27, Dojlidy, Białystok

Informacje szegółowe
Opis

Kurs ten jest jedną z odpowiedzi na wezwanie Jana Pawła II do Nowej Ewangelizacji. Zawiera odmienny w formie, żywy i prosty przekaz Dobrej Nowiny skierowany do współczesnego człowieka. Adresowany jest zarówno do osób, które chcą doświadczyć miłości Boga, jak i do tych, które nie wierzą, że jest to w ogóle możliwe.
Mogą na niego jechać zarówno ci, którzy widzą bezsens, zniewolenie i grzech w swoim życiu, jak i ci, którzy tego nie dostrzegają. Na tym kursie możesz rozpocząć lub odnowić swoją więź z Bogiem i Kościołem poprzez osobiste spotkanie z Chrystusem Zmartwychwstałym.

REKOLEKCJE ONLINE!

Ofiara na potrzeby organizacji rekolekcji  (40 zł) 
Początek:  Połączenie przez link, który uczestnik otrzyma na meila-start piątek 18.45-łączymy się przez link-19:00 START

Potrzeba przygotować: 

  • komputer z internetem i kamerką;
  • na miarę możliwości-ustronne miejsce/ pokój w którym w spokoju będziesz mógł wysłuchać konferencji i przeżyć modlitwę; 
  • Biblię (Stary i Nowy Testament), długopis, notatnik, świeczkę.

Czas trwania rekolekcji: piątek – start 19:00 zakończenie około 21:00, sobota – od 8:30 do 20:10, niedziela – od 8:30 do 11:00 / szczegółowy plan po rejestracji otrzymasz na meila.

PO ZAREJESTROWANIU I OPŁACENIU ZALICZKI na meila otrzymasz LINK DO POŁĄCZENIA SIĘ NA REKOLEKCJE-prosimy aby przy rejestracji uważnie podawać SWÓJ ADRES E-MAIL.

KURS JEST CAŁOŚCIĄ, DLATEGO ZAPRASZAMY DO ZAREZERWOWANIA SOBIE CAŁEGO WEEKENDU
I BYCIA NA KURSIE OD POCZĄTKU DO KOŃCA :)

Ofiarę na pokrycie kosztów uczestnictwa 40 PLN, należy wpłacić po otrzymaniu informacji o zarejestrowaniu na Kurs. Dopiero wpłacenie ofiary jest potwierdzeniem uczestnictwa w rekolekcjach.

UWAGA: Uczestnicy zarejestrowani DO 15.02. OTRZYMAJĄ POCZTĄ POLSKĄ  zestaw aneksów do przeżywania rekolekcji (zdążymy je nadać i wysłać tak żeby doszły do was). Osoby zarejestrowane po 15.02. otrzymają te aneksy w formie elektornicznej na meila. 
 
W przypadku rezygnacji z Kursu wpłacona ofiara nie jest zwracana
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt e-mail. i tel. 501-204-476 (pn-pt, 9-17)

Rejestrując się podajesz dane niezbędne do realizacji rekolekcji.

  • Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych celem publikacji w mediach

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci wizerunku na współnej fotografii i/lub transmisji w telewizji izydor.tv, w celu rozpowszechniania w mediach na następujących polach eksploatacji:

(media społecznościowe, strona internetowa chcejezusa.pl, izydor.tv z ewentualnym zestawieniem z wizerunkami innych osób) przez CHCE w okresie 10 lat od udostępnienia, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 z zm.)Oświadczam, że zrzekam się dodatkowego wynagrodzenia z powyższego tytułu.

  • Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną przez CHRZEŚCIJAŃSKIE CENTRUM EWANGELIZACJI zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 12004z zm.)