Nasi przyjaciele
Informacje szegółowe
Opis

Jeżeli chcesz lepiej poznać, bardziej pokochać i wierniej głosić Jezusa Chrystusa nie przechodź biernie obok tej propozycji. Dzięki świadectwu czterech Ewangelistów: Mateusza, Marka, Łukasza i Jana, odkryjesz głębię poszczególnych Ewangelii. Ukazują one w pełni osobę Jezusa i prowadzą do poznania Jego samego i do osobistego spotkania się z Nim.

Warunki uczestnictwa:
– kurs przeznaczony dla osób pełnoletnich
– uczestnictwo w kursach:Nowe Życie + EMAUS
– min. 3-miesieczna przerwa pomiędzy kursami
– uczestnictwo w katolickiej wspólnocie formacyjnej , zgoda Pasterza tej wspólnoty

  • Miejsce: Centrum Pastoralno – Katechetyczne w Białymstoku, ul. Warszawska 50, Białystok (wejście od strony seminarium)

  • Ofiara na pokrycie kosztów uczestnictwa: 120 PLN (kurs dochodzony-bez noclegu; zapewnione w sobotę i niedzielę – obiad i kolacja; kawa, herbata, ciastka – w trakcie trwania całego Kursu)

  • Termin: 19-22.01.2018

  • Początek: godz. 18.00 EUCHARYSTIA kościól św. Wojciecha-obok budynku Centrum Pastoralno Katechetycznego, RECEPCJA PO EUCHARYSTII.

  • Prosimy zabrać ze sobą: Biblię (Stary i Nowy Testament), długopis, notatnik, obuwie zamienne


Zaliczkę w wysokości 50 PLN, (lub całą kwotę ofiary) należy wpłacić dopiero po otrzymaniu od nas wiadomości o zarejestrowaniu na Kurs. W przypadku rezygnacji z uczestnictwa zaliczka nie jest zwracana.

W przypadku zapłacenia zaliczki, pozostałą kwotę (70 zł) należy uiścić w dniu rozpoczęcia kursu w recepcji.

KURS JEST CAŁOŚCIĄ, ZAPRASZAMY DO ZAREZERWOWANIA SOBIE CAŁEGO POTRZEBNEGO CZASU, ABY PRZEŻYĆ GO OD POCZĄTKU DO KOŃCA! :)