Nasi przyjaciele
Informacje szegółowe
Opis

Jeżeli chcesz lepiej poznać, bardziej pokochać i wierniej głosić Jezusa Chrystusa.....

nie przechodź biernie obok tej propozycji !!! :) :)

Dzięki świadectwu czterech Ewangelistów: Mateusza, Marka, Łukasza i Jana, odkryjesz głębię poszczególnych Ewangelii.

Ukazują one w pełni osobę Jezusa i prowadzą do poznania Jego samego i do osobistego spotkania się z Nim.

Warunki uczestnictwa:
– kurs przeznaczony dla osób pełnoletnich
– uczestnictwo w kursach:Nowe Życie + EMAUS
– min. 3-miesieczna przerwa pomiędzy kursami
– uczestnictwo w katolickiej wspólnocie formacyjnej , zgoda Pasterza tej wspólnoty

  • Miejsce: Dom Rekolekcyjny Hermanówka 2

  • Ofiara na pokrycie kosztów uczestnictwa: 230 PLN (kurs z noclegiem; zapewnione wyżywienie; kawa, herbata, ciastka – w trakcie trwania całego Kursu)

  • Termin: 31.05-3.06.2018

  • Początek: godz. 18.00 (recepcja czynna od 17.00, w dniu rozpoczęcia rekolekcji jest Eucharystia)

  • Prosimy zabrać ze sobą: Biblię (Stary i Nowy Testament), długopis, notatnik, obuwie zamienne.


Zaliczkę w wysokości 50 PLN, (lub całą kwotę ofiary) należy wpłacić dopiero po otrzymaniu od nas wiadomości o zarejestrowaniu na Kurs. W przypadku rezygnacji z uczestnictwa zaliczka nie jest zwracana.

W przypadku zapłacenia zaliczki, pozostałą kwotę (180 zł) należy uiścić w dniu rozpoczęcia kursu w recepcji.

KURS JEST CAŁOŚCIĄ, ZAPRASZAMY DO ZAREZERWOWANIA SOBIE CAŁEGO POTRZEBNEGO CZASU, ABY PRZEŻYĆ GO OD POCZĄTKU DO KOŃCA! :)

Dodatkowa ofiara za wypożyczenie poszewek na pościel w domu rekolekcyjnym wynosi-20 zł, płatna na miejscu. Jest możliwość wzięcia własnych śpiworów lub własnych poszewek-pościel jest w łóżkach i jest bezpłatna.

A to świadectwa z poprzedniego Jezusa w 4 Ewangeliach:

Te rekolekcje były dla mnie pięknie spędzonym czasem. Słuchając Słowa Ewangelistów znowu odkryłam swoje pragnienia i zadania. Ponownie spotkałam Jezusa głoszącego i czyniącego cuda. Jezusa miłosiernego. Jezusa objawiającego Chwałę Boża. Te rekolekcje pokazały też prawdę o mnie, jak usłyszałam na koniec, że dopiero jak stąd wyjdę to mój kurs się zacznie. Dużo pracy przede mną. Chcę poznawać dokładnie Jezusa w czterech Ewangeliach. Oddaję to Jezusowi. Chwała Panu.
Joanna, 46 lat

Na tym kursie Jezus upomniał się o mnie po raz kolejny. Przyprowadził mnie tu, abym przejrzał, że tylko On potrafi przemienić moje życie. Zabrać to co złe i dać to co dobre dla mnie. Sprawił, że wróciłem do Niego.
Czarek, 57 lat

W czasie rejestracji podajesz dane niezbędne do realizacji rekolekcji.

  • Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych celem publikacji w mediach

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci wizerunku na współnej fotografii i/lub transmisji w telewizji izydor.tv, w celu rozpowszechniania w mediach na następujących polach eksploatacji: (media społecznościowe, strona internetowa chcejezusa.pl, izydor.tv z ewentualnym zestawieniem z wizerunkami innych osób) przez CHCE w okresie 10 lat od udostępnienia, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 z zm.). Oświadczam, że zrzekam się dodatkowego wynagrodzenia z powyższego tytułu.

  • Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną przez CHRZEŚCIJAŃSKIE CENTRUM EWANGELIZACJI zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 12004z zm.)