Nasi przyjaciele

(Ps 34, 7)

Wspólnota Kairos zaprasza na


MSZĘ ŚWIĘTĄ Z MODLITWĄ O UZDROWIENIE


w każdy trzeci czwartek miesiąca
o godz. 18.00

Gdzie:Kościół p.w. Niepokalanego Serca Maryi ul.ks. St. Suchowolca 27, Dojlidy, Białystok"Oto biedak zawołał, a Pan go usłyszał, i wybawił ze wszystkich ucisków"

(Ps 34, 7)

Wspólnota Kairos zaprasza na spotkanie

POGOTOWIA DUCHOWEGO

w czwartek 2 czerwca
w godz. 19.00-21.00.
Będzie możliwość skorzystania z modlitwy wstawienniczej, rozmowy duchowej lub sakramentu pokuty.
Gdzie: Dom Parafialny ul.ks. St. Suchowolca 27, Dojlidy, Białystok

Informacje szegółowe
Opis

Być może znalazłeś się w sytuacji gdzie jesteś psychicznie zdrowy, w wielu sytuacjach silny i skuteczny, potrafisz być wsparciem dla innych, aż tu sam niespodziewanie stajesz przed zbyt wysoką ścianą? Dotychczasowe strategie się nie sprawdzają? Przychodzi rozczarowanie. Nie tak miało być. Plan był inny, życie zapowiadało się lepiej, efektywniej, a może nawet efektowniej...
Obecny czas pandemii, to okres w którym w wielu z nas szczególnie mozno przeżywa różnego rodzaju kryzysy.
Kryzys wiąże się z jakimś przełomem. Człowiek dochodzi do momentu, w którym wszystko wydaje mu się zbyt trudne, a on po wielu różnych próbach rozwiązania problemu jest wyczerpany.
Kryzys: czy to tożsamości, sensu i celu istnienia, jest kryzysem wiary, nadziei i miłości. Pan Bóg chce wejść w Twoje smutki i zranienia. Chce przeprowadzić Cię przez "ciemną dolinę"!

Kryzys na różnych etapach życia, poprzez walkę wewnętrzną, uczy nas stawania się człowiekiem dojrzałym. Życie zaprasza nas przez to do coraz mniej dziecinnego funkcjonowania, ale nowe narodziny wymagają wysiłki. Pozwól Aby Pan Bóg Cię w tym umocnił!

BSNE zaprasza do udziału w warsztatach online-" Kryzys szansą na rozwój".

Będzie to piękny, Boży czas, podczas którego będziemy mieli okazję spotkania i porozmawiania o naszych tęsknotach i trudach i zaproszenia Jezusa w te miejsca.

  • Czas spotkania: 22.06.2021, ok. 2 godz., rozpoczęcie 19:00.
  • Prowadzący: ks. Kamil Dąbrowski i Magda Malinowska (pedagog, terapeuta)
  • Koszt: ofiara 10 zł na pokrycie kosztów transmisji, po warsztatach będzie możliwość złożenia dobrowolnej ofiary na Białostocką Szkołę Nowej Ewangelizacji
  • Ważne informacje: 

           1. Zapraszamy, by zadbać o odpowiednie, ciche (najlepiej odosobnione) miejsce na ten czas,

           2. Dostęp do komputera z internetem.

           3. Ważne, by podczas spotkania mieć notatnik, dlugopis i Pismo Święte.

Jeśli jesteś w stanie zatroszczyć się o w/w punkty zapraszamy do zapisów!

Po zapisaniu, przed spotkaniem, OTRZYMASZ NA SWEGO MEILA LINK-kod do wejscia na platforme online, gdzie będzie odbywał się warsztat. Wazne żebyś podał PRAWIDŁOWY ADRES E-MAIL. 

Liczba miejsc: 20 osób. 

Rejestrując się podajesz dane niezbędne do realizacji rekolekcji.

  • Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych celem publikacji w mediach

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci wizerunku na współnej fotografii i/lub transmisji w telewizji izydor.tv, w celu rozpowszechniania w mediach na następujących polach eksploatacji: (media społecznościowe, strona internetowa chcejezusa.pl, izydor.tv z ewentualnym zestawieniem z wizerunkami innych osób) przez CHCE w okresie 10 lat od udostępnienia, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 z zm.)Oświadczam, że zrzekam się dodatkowego wynagrodzenia z powyższego tytułu.

  • Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną przez CHRZEŚCIJAŃSKIE CENTRUM EWANGELIZACJI zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 12004z zm.)