Nasi przyjaciele
Informacje szegółowe
Opis

Po raz czwarty w Białymstoku: Konferencja Prawdziwe Piękno

Kobieta. Z Kobietą. O Kobiecie. Przy Kobiecie.

Słowo Kobieta możemy odmienić przez wszystkie możliwe przypadki... Od wieków temat kobiecości był i jest nieustannym poszukiwaniem, odkrywaniem...Jak być kobietą? Jak o siebie dbać? Jak zawsze dobrze i młodo wyglądać? Szukaniem odpowiedzi na pytania: Czy jestem wystarczająco piękna? Czy mnie zaakceptują? Co o mnie pomyślą? Czy powinnam być inna? Grubsza, chudsza? Wyższa, niższa? ...W sercu każdej kobiety jest wpisane pragnienie bycia piękną, kochaną i zawsze przyjętą. Jest ono ukrytym motorem wszystkich jej działań.

Czy chciałabyś odnaleźć prawdziwą odmianę kobiecości konkretnie dla twojego życia? Nie przez przypadek, los... Ale przez Miłość. Przez Miłość, którą jest sam Bóg.

Zapraszamy Cię, abyś wspólnie z nami wyruszyła w tę podróż. Konferencja Prawdziwe Piękno to dwudniowe wydarzenie, stworzone po to abyś wspólnie z nami mogła przejść drogę odkrywania swojej kobiecości.

Zapraszamy na nie kobiety w wieku od 16 lat.
Aby uczestniczyć w konferencji nie mając skończonych 18 lat prosimy o dostarczenie do recepcji konferencji wypełnionego i podpisanego oświadczenia rodzica/opiekuna

Ramowy plan:
Sobota 30.06
8:30 rejestracja
9:00 rozpoczęcie
9:15 I część Konferencji
14:00 przerwa obiadowa
15:30 II część Konferencji
19:00 Msza Święta
20:00 zakończenie dnia
Niedziela 1.07
8:30 rozpoczęcie
9:00 III część Konferencji
13:00 Msza Święta
14:00 Zakończenie

Miejsce: sala konferencyjna przy parafi pw. Niepokalanego Serca Maryi przy ul. ks Stanisława Suchowolca

Konferencja jest płatna 50 zł. W cenie zawiera się obiad i kolacja w sobotę. Nie zapewniamy NOCLEGU.

Wydarzenie rozpocznie się Eucharystią o godzinie 9.00 w sobotę , zakończenie przewidziane jest ok godz. 15.00 w niedzielę. Przyjmowanie uczestników w dniu wydarzenia od godziny 8:30 do 8:50. Liczba miejsc ograniczona.

W czasie konferencji będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.

ZAPRASZAMY!

Kobiety Jednego Serca